Pierwsze Mini-Targi studenckich możliwości oraz specjalne wydarzenie dla naszych szkół współpracujących pt. “Dobre perspektywy na maturę” – wraz z Lekcją Otwartą „Roślina jakiej nie znacie” z Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu za nami! Wydarzenie odbyło się w budynku AGRO II, 8 grudnia 2022r.

Podczas mini-targów można było spotkać przedstawicieli z:

• Działu Rekrutacji i Promocji
  • Biura ds. osób z niepełnosprawnościami
  • Działu Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego
  • Biura Wymiany Międzynarodowej
  • Działu Nauki
  • Rady Uczelnianego Samorządu Studenckiego
  • Zespołu Pieśni i Tańca “Jawor”
  • Akademickiego Związku Sportowego UP w Lublinie

W trakcie wydarzenia odbywały się warsztaty dla szkół średnich. Uczniowie mogli zgłębić tajniki chemii organicznej na zajęciach z dr Jolantą Domańską z Katedry Chemii Rolnej i Środowiskowej oraz odbyć podróż do wnętrza komórki na zajęciach z biologii komórki, które poprowadziła dr inż. Marta Dmitruk z Katedry Botaniki i Fizjologii Roślin.

Dziękujemy wszystkim, którzy spotkali się z nami na targach oraz na warsztatach i wykładach. Do zobaczenia na szkoleniach, praktykach, stażach czy studiach II stopnia.

fot. Alicja Jaroszewska DPiR