Otwarcie nowej Strefy Chillout na terenie UP w Lublinie

Na Wydziale Inżynierii Produkcji w budynku Centrum Innowacyjno-Wdrożeniowego Nowych Technik i Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie przy ul. Głębokiej 28 powstała Mini Strefa Chillout dla społeczności akademickiej. Otwarcie już 19 stycznia!

studenci siedzący w kółu z książkami, ulotkami UP w Lublinie oraz smartfonami
W strefie relaksu czekają pufy, stoliki oraz siedziska, wykonane z palet. Pufy zapewnią odmianę dla studentów siedzących kilka godzin w jednej pozycji oraz chwilę relaksu przed kolejnymi zajęciami. Stoliki z siedziskami będą dobrym miejscem do pracy.

Otwarcie strefy będzie miało miejsce 19 stycznia (piątek) o godzinie 9.00 na Wydziale Inżynierii Produkcji przy ulicy Głębokiej 28 w budynku A na 3 piętrze. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Rektora prof. dr hab. Krzysztofa Kowalczyka, Prorektor ds. Studenckich i Dydaktyki dr hab. Urszuli Kosior-Korzeckiej, prof. uczelni, Prorektora ds. Kadr prof. dr. hab. Andrzeja Marczuka oraz Dziekana Wydziału Inżynierii Produkcji prof. dr. hab. Dariusza Andrejko.

Projekt został sfinansowany w ramach I edycji Akademickiego Budżetu Partycypacyjnego Związku Uczelni Lubelskich. Przedsięwzięcie miało na celu stworzenie i zaaranżowanie mini stref relaksu dla społeczności akademickiej, które zostaną stworzone na każdej uczelni zrzeszonej w ZUL, tj.: UMCS, UM, PL, UP w Lublinie. Autorami Projektu są pracownicy Wydziału Inżynierii Produkcji: dr hab. inż. Katarzyna Kozłowicz, prof. uczelni; dr hab. Monika Stoma, prof. uczelni; mgr inż. Emilia Osmólska i dr inż. Agnieszka Dudziak.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku