Informujemy, że Ewa Dziwura, absolwentka kierunku gospodarka przestrzenna (Wydział Agrobioinżynierii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie) została laureatką XIII Konkursu Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego Lublina.

Wyróżniona praca magisterska pt. „Modelowanie salda migracji dla miasta Lublina z wykorzystaniem sztucznych sieci neuronowych”, przygotowana została pod kierunkiem dr. inż. Adama Gawryluka z Zakładu Studiów Krajobrazowych i Gospodarki Przestrzennej.

W XIII edycji Konkursu na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego miasta Lublina lub Lubelskiego Obszaru Metropolitalnego przyznano jedną nagrodę główną oraz trzy wyróżnienia, a konkurs organizowany jest w ramach obchodów Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023.

Nagrody zostały wręczone 29 listopada 2022 r. w Trybunale Koronnym. Podczas uroczystości poznaliśmy także zwycięzcę Konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublin. Spotkanie było również okazją do przyznania nagród w Konkursie Pracodawca Roku.

Fot. Piotr Michalski
Wyróżnienie 2