Ukazało się nowe wydanie „Aktualności Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie” (kwiecień-czerwiec 2022).

W najnowszym numerze można znaleźć relacje z wydarzeń z życia akademickiego, informacje na temat bieżącej działalności Uczelni, a także m.in.:

• Wykład doktora honoris causa UP w Lublinie, prof. dr. hab. dr. h.c. multi Andrzeja Koteckiego „Początki rolnictwa, zielona rewolucja i co dalej?”
  • Wykład profesora honorowego UP w Lublinie prof. dr. hab. Zbigniewa Jaworskiego „Behawior koników polskich z rezerwatu w Popielnie”
  • Artykuł dr Agaty Dziwulskiej-Hunek pt. „Lucerna – królową pasz”
  • Rozmowę z Łukaszem Woźniakiem, studentem II roku inżynierii rolniczej i leśnej, reprezentantem AZS UP sekcji lekkoatletycznej.
Aktualności UP w Lublinie: kwiecień-czerwiec 2022 XXVI Nr 2(108) [.pdf / 2,22MB]

Zachęcamy do lektury!

Archiwalne numery „Aktualności UP” znajdują się na stronie Wydawnictwa UP w zakładce czasopisma.