Nagrody jubileuszowe oraz odznaki honorowe 2023 dla pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

22 września 2023 r. Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie prof. dr hab. Krzysztof Kowalczyk, wręczył pracownikom Nagrody Jubileuszowe oraz Odznaki Honorowe za pracę na rzecz Uniwersytetu.

grupa pracowników UP w Lublinie uhonorowana nagrodami jubileuszowymi i odznakami honorowymi
Nagrody Jubileuszowe przyznawane są pracownikom naszego Uniwersytetu po: 20, 25, 30, 35, 40 lub 45 latach stażu pracy. W gronie nagrodzonych i uhonorowanych znalazło się 60 osób.

Rektor UP w Lublinie prof. dr hab. Krzysztof Kowalczyk wręcza nagrodę jubileuszową w-ce Kanclerzowi Mgr inż. Bartłomiejowi OrzechowskiemuSerdecznie gratulujemy Jubilatom oraz życzymy radości i satysfakcji z pracy.