Mgr Maciej Bryś został członkiem zespołu ds. popularyzacji nauki działającym przy Krajowej Reprezentacji Doktorantów

Miło nam poinformować, że doktorant IIII roku kształcenia w Szkole Doktorskiej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie –mgr Maciej Bryś został członkiem zespołu ds. Popularyzacji nauki działającym przy Krajowej Reprezentacji Doktorantów.

Działalność naukowa mgr. Macieja Bryś związana z pszczołami nie ogranicza się tylko do laboratorium. Swoją pasją dzieli się nie tylko ze pszczelarzami, również z dziećmi studentami i seniorami. Jego zaangażowanie obejmuje artykuły popularnonaukowe, wywiady, organizację wydarzeń, współpracę ze stowarzyszeniami oraz współautorstwo wielu podręczników dla uczniów i maturzystów. Wszystko to przyczynia się do promocji Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej współpracy!

Maciej Bryś na stoisku Uniwersytetu Przyrodniczego w LublinieFot. 1 Archiwum prywatne