Prof. dr hab. Dominik Szwajgier odznaczony Medalem Prezydenta Miasta Lublin

18 marca 2024 r. w Trybunale Koronnym odbyła się jubileuszowa Gala 10-lecia Klastra Lubelska Medycyna. Podczas gali w uznaniu za szczególne zasługi na rzecz rozwoju innowacji oraz bogaty dorobek naukowo-dydaktyczny i wspieranie działalności klastra prof. dr hab. Dominik Szwajgier otrzymał Medal Prezydenta Miasta Lublin.

Osoby nagrodzone Medalem Prezydenta Miasta Lublin.Klaster Lubelska Medycyna to działalność łącząca współpracę w zakresie praktyki i nauk medycznych pomiędzy uczelniami wyższymi, jednostkami naukowo-badawczymi, a podmiotami leczniczymi czy przedsiębiorstwami.

Na uroczystości Uniwersytet reprezentowali również JM rektor prof. dr hab. Krzysztof Kowalczyk oraz prorektor ds. rozwoju uczelni prof. dr. hab. Adam Waśko.

Rektor oraz prezydent miasta Lublin na gali XX-lecia Klastra Lubelska Medcyna.

Zdjęcia: Urząd Miasta Lublina

Informacje w Mediach:

radio.lublin.pl, z dn. 18.03.2024 r.
radio.lublin.pl, z dn. 18.03.2024 r. (relacja zdjeciowa)
lublin.tvp.pl, Program "Panorama Lubelska" z dn. 18.03.2024 r. (czas od 00:55)