20 kwietnia 2023r. odbyło się spotkanie organizatorów Lublinaliów – Lubelskich Dni Kultury Studenckiej – Samorządy Studenckie czterech lubelskich uczelni: Uniwersytetu Przyrodniczego w Lubline, Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej, Uniwersytetu Medycznego oraz Politechniki Lubelskiej połączyły swoje siły, by stworzyć największą studencką imprezę w mieście.

W spotkaniu udział wzięła Prorektor ds. Studenckich i Dydaktyki dr hab. Urszula Kosior-Korzecka, prof. Uczelni oraz przedstawicielki Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego UP w Lublinie.

Lubelskie Dni Kultury Studenckiej to cztery dni koncertów oraz liczne wydarzenia towarzyszące przez cały miesiąc.

Podczas konferencji prasowej zostały udostępnione pierwsze szczegóły dotyczące nadchodzącego wydarzenia. Lublinalia odbywać się będą od 18 do 21 maja na terenach zielonych Browarów Perła przy ul. Bernardyńskiej 15.

Więcej informacji na stronie: Lublinalia

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco: Lublinalia 2023 | Facebook

fot. A. Chrapek/RUSS