16 września (czwartek) 2021 r. odwiedź wirtualne stoisko Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie podczas Lubelskiego i Podkarpackiego Salonu Maturzystów:

• Dowiedz się więcej o ciekawych studiach z dobrymi perspektywami na przyszłość!
  • Porozmawiaj ze studentami, nie tylko o studiowaniu!
  • Weź udział w konkursach – do wygrania ciekawe upominki.

Czekamy na Ciebie już od godziny 9:00! Przygotowaliśmy ciekawe prezentacje, aktualne, elektroniczne informatory i dużą dawkę praktycznych informacji o studiach. Dołącz do nas i sprawdź nas w praktyce!

Salon Maturzystów jest organizowany przez miesięcznik “Perspektywy” już po raz 16. Maturzyści z województwa lubelskiego i podkarpackiego wezmą udział w spotkaniach online, których program obejmuje wykłady ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie i porady doradców edukacyjno-zawodowych, a także wirtualne targi szkół wyższych.

Więcej informacji:
Biuro Rekrutacji i Promocji Kształcenia