Krótkoterminowa mobilność dla studentów i doktorantów w University of South Bohemia in České Budějovice w Czechach

University of South Bohemia in České Budějovice zaprasza studentów i doktorantów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na krótkoterminową mobilność w ramach programu Erasmus+ (Blended Intensive Programme).

Tematyka kursu – technologia żywności

Uczelnia proponuje dwie edycje kursu.

Kurs składa się z dwóch komponentów, które odbędą się w następujących terminach:

• I EDYCJA: 10.06.2024 – 14.06.2024, miejsce Budziejowice (Czechy);
  • II EDYCJA: 24.06.2024-28.06.2024, miejsce Budziejowice (Czechy);
  • komponent wirtualny (on-line) – termin zostanie podany później, najprawdopodobniej po mobilności fizycznej.

Termin aplikacji: do 18 kwietnia 2024 do godziny 14.00

Finansowanie: program Erasmus+ 79 EUR/dzień, tylko na czas fizycznego pobytu w Czechach (na pokrycie kosztów podróży, zakwaterowania, posiłków).

Więcej informacji w  ULOTCE: 10.-14.6.24 – EN  i  24.-28.6.24 – EN.

WAŻNE! Na wyjazd mogą aplikować studenci, którzy ukończyli pierwszy rok pierwszego cyklu studiów.

Komplet wymaganych dokumentów należy dostarczyć do Biura Mobilności Akademickiej – budynek Biblioteki Głównej UP w Lublinie, pokój 309, piętro III.
Wzory dokumentów dostępne po kliknięciu w następujący link – TUTAJ.

Dofinansowanie: każdy zakwalifikowany uczestnik otrzyma grant ze środków programu Erasmus+ na okres trwania fizycznej mobilności w Czechach. Stypendium wyniesie około 550 EURO na cały pobyt za granicą. Stypendium ma za zadanie pokrycie części kosztów dojazdu i pobytu studenta za granicą.

Jeżeli jesteś zainteresowany, zapraszamy do Biura Mobilności Akademickiej UP w Lublinie (Budynek Biblioteki Głównej, p. 309 – III piętro)