Konsultacje psychologiczne w okresie wakacji

Informujemy, że studenci i pracownicy Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie mogą korzystać z bezpłatnych konsultacji psychologicznych również w okresie wakacji.

Spotkania obywają się z psycholożką mgr Natalią Banaszek. Formy spotkania możliwe zarówno stacjonarnie w Collegium Agronomicum, ul. Akademicka 15, 20-950, pokój nr 9 oraz online (Teams).

Oferta psychologiczna dotyczy m.in. konsultacji, profilaktyki w zakresie zdrowia psychicznego, wsparcia psychologicznego, psychoedukacji, rozwoju osobistego, pomocy w sposobach komunikowania się i radzenia sobie z trudnościami, pomocy we wzmacnianiu samooceny oraz pomocy w identyfikacji potencjalnych sposobów rozwiązania problemów, które powodują emocjonalny dyskomfort.

Gwarantujemy Państwu pełną anonimowość oraz profesjonalne podejście.

Konsultacje psychologiczne z mgr Natalią Banaszek odbywają się po wcześniejszym umówieniu.

Zapraszamy do kontaktu: lub pod numer 728 822 054.