Do 30 kwietnia można zgłaszać swoją kandydaturę w “Konkursie Prezesa GUS na Najlepszą na najlepszą pracę magisterską i doktorską z zakresu statystyki”.
Uczestnikami Konkursu mogą być:
Do konkursu mogą być zgłaszane prace magisterskie oraz prace doktorskie z zakresu
statystyki, które uzyskały pozytywną ocenę i zostały obronione na wyższych uczelniach publicznych i niepublicznych w 2024 roku. Prace konkursowe można zgłaszać samodzielnie autorzy prac za pośrednictwem specjalnej aplikacji do zgłoszeń, dostępnej TUTAJ.
Każdy uczestnik konkursu może zgłosić odpowiednio tylko jedną pracę magisterską lub jedną pracę doktorską. Uczelnia, na której praca została złożona i obroniona, powinna mieć swoją siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Uczestnicy mogą zgłaszać prace konkursowe napisane w języku polskim lub angielskim. Zgłoszenia udziału będą przyjmowane do dnia 30 kwietnia 2025 r. Wszelkie informacje dotyczące organizacji, przebiegu, a także warunków uczestnictwa w Konkursie znajdują się w Regulaminie Konkursu.
Organizatorem Konkursu jest Prezes Głównego Urzędu Statystycznego.
ul. Akademicka 13, 20-950 Lublin
NIP 712 010 37 75
REGON 000001896
ePUAP: /UP-Lublin/SkrytkaESP