KONKURS na LOGO

Zapraszamy do udziału w konkursie na logo Eko-HUBa Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Kliknij w zdjęcie, aby OBEJRZEĆ FILM związany z konkursem na LOGO Eko-HUB  ⇑ ⇑

Zakres działalności Eko-HUBA to wachlarz możliwości rozwoju zarówno dla pracowników, doktorantów oraz studentów Uniwersytetu jaki i producentów żywności ekologicznej. W ekoHUBie chcemy wypracowywać innowacyjne rozwiązania o charakterze ekologicznym dla najważniejszych gałęzi gospodarki. W erze globalizacji i jednoczesnej troski o przyszłość naszej planety jesteśmy poniekąd zmuszeni szukać alternatywnych rozwiązań dla gospodarki. Istotnym aspektem naszej działalność jest również edukacja , m.in. czym jest ekologia i jak może wyglądać nowoczesna ekologia. Stworzenie Eko-HUBa wprowadza Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie na  nowe ścieżki współpracy z otoczeniem społeczno – gospodarczym. Stworzenie Eko-HUBa Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie to krok w lepszą, bezpieczną przyszłość.

TERMIN: do 30 listopada 2022 roku.

Prace konkursowe można zgłaszać mailowo na adres:  lub osobiście na nośniku pamięci do Centrum Transferu Technologii – budynek AGRO 1,  pok. 306 i 337.

NAGRODA !!! Najlepsze prace zostaną nagrodzone zestawem limitowanych gadżetów UP oraz koszem ekologicznych przysmaków od Stowarzyszenia „Polska Ekologia”.

• Regulamin konkursu jest dostępny TUTAJ

Czekamy na Wasze prace – Bądźcie kreatywni!