Miło nam poinformować, że nowością, z której mogą korzystać studenci, doktoranci oraz pracownicy Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie jest kabina akustyczna, znajdująca się na II piętrze Czytelni w budynku Biblioteki.

Przeznaczona jest ona dla maksymalnie 4 osób, w swoim wyposażeniu posiada komfortowe dwie kanapy, stolik do pracy, a także regulowany stopień natężenia światła i wentylacji.

W kabinie znajdują się dwa gniazda napięciowe i dwa USB. Korzystający z niej mogą doładować telefon oraz korzystać z urządzeń mobilnych typu laptop. Kabina jest dźwiękoszczelna dając możliwość nauki w całkowitej ciszy.

Rezerwacji kabiny akustycznej można dokonać on-line. Więcej informacji na stronie Biblioteki Głównej UP w Lublinie.
lubelskie.info z dn. 31.01.2022 r.
lustrobiblioteki.pl z dn. 1.02.2022 r.
dziennikwschodni.pl z dn. 08.02.2022 r.
centrum.fm z dn. 11.02.2022 r.