IX Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy “Public Speaking Contest” – etap wojewódzki

6 czerwca 2024 r. w XXX Liceum Ogólnokształcącym w Lublinie odbył się etap wojewódzki IX Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Public Speaking Contest dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Konkurs krasomówczy jest dorocznym wydarzeniem organizowanym przez Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Angielskiego w Polsce IATEFL Poland.

zdjęcie grupowe uczestników i juryOprócz strony merytorycznej eliminacji, wydarzenie to było okazją do przedstawienia oferty edukacyjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz zapoznania młodzieży z ofertą kształcenia językowego, prowadzonego przez CNJOiC UP w Lublinie, a także możliwości uzyskania międzynarodowych certyfikatów językowych.

ujęcie widowni konkursuLaureaci etapu wojewódzkiego wezmą udział w ogólnopolskim finale konkursu, który odbędzie się 20 września 2024 r. podczas 33 Międzynarodowej Konferencji IATEFL Poland.

juryJury w składzie dr Anna Bendrat, Katedra Anglistyki i Amerykanistyki UMCS; mgr Joanna Rączkiewicz-Gołacka, Kierownik Centrum Nauczania Języków Obcych i Certyfikacji Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, ogólnopolski koordynator English for Specific Purposes SIG, IATEFL Poland; mgr Justyna Łubek, dyrektor XXX Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie; mgr Kamila Hrynkiewicz-Kuś, szkolny koordynator konkursu Public Speaking Contest IATEFL wytypowało pięciu finalistów.

Kursy językowe dostępne w Centrum Nauczania Języków Obcych i Certyfikacji
Egzaminy licencjonowane i certyfikaty