“Grunt to pole do działania” – wydarzenie Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

12 grudnia 2023 r. w godzinach 10-14 w budynku Centrum Innowacyjno-Wdrożeniowym Nowych Technik i Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (ul. Głęboka 28) odbędzie się konferencja pt. “Grunt to pole do działania. Sprawdź które studia dadzą Ci narzędzia do sukcesu!”

Grunt to pole do działania obraz

Wydarzenie skierowane jest do uczniów szkół średnich zainteresowanych tematyką rolnictwa, agrotroniki, agrotechniki i ogrodnictwa. Event ma na celu ukazanie wartości i umiejętności, jakie niosą za sobą studia wyższe oraz jak aktywne studiowanie może zaprocentować w przyszłym życiu zawodowym.

W programie między innymi:

• wystawa i pokaz nowoczesnych maszyn rolniczych
  • możliwość nawiązania kontaktu z przyszłymi pracodawcami
  • warsztaty nawiązujące do przedmiotów szkolnych
  • wykłady i pokazy pozwalające uczniom na praktyczne wykorzystanie wiedzy
  • rozmowy ze specjalistami z branży na stoiskach przedsiębiorstw i firm związanych z przemysłem rolniczym
  • prezentacje kół naukowych
  • możliwość obejrzenia naszych nowoczesnych laboratoriów UP w Lublinie
  • konkurs z nagrodami

Rejestracja będzie otwarta do 29 listopada 2023 r.
Ilość miejsc na warsztaty ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Rejestracja na wykłady i warsztaty
Szczegółowy program

W trakcie wydarzenia będzie działać pokój nauczycielski, do którego zapraszamy nauczycieli/ opiekunów grup zorganizowanych. Dla każdej szkoły przygotowany zostanie pakiet materiałów informacyjnych.