Rozpoczęło się głosowanie w II edycji Akademickiego Budżetu Partycypacyjnego Związku Uczelni Lubelskich.

osoba oddająca głos do urnyW głosowaniu weźmie udział 16 projektów, a aż 5 z nich zostanie wyłonionych na łączną kwotę pół miliona złotych!

Szczególnej uwadze polecamy projekty nr. 7 i 11, które przyczynią się do większej promocji m.in. naszego Uniwersytetu na polu krajowym oraz zagranicznym.

W głosowaniu może wziąć udział każdy student, pracownik i doktorant uczelni zrzeszonych w Związku Uczelni Lubelskich. Każdej osobie przysługuje jeden głos, a głosujemy poprzez wrzucenie papierowej karty do jednej z pięciu przezroczystych urn rozmieszczonych na każdej z uczelni.

Głosowanie potrwa do 19 stycznia 2024r, a swój głos na terenie naszej Uczelni można oddać w budynku Rektoratu przy ul. Akademickiej 13.

Kartę do głosowania oraz opisy zgłoszonych projektów można znaleźć pod linkiem: Rozpoczynamy głosowanie – Akademicki Budżet Partycypacyjny – ZUL (4zul.pl)