Gala Akademickiego Lauru Dziennikarskiego 2024 roku

Na Wydziale Politologii i Dziennikarstwa UMCS odbyła się 10 gala AKLAUD. Akademicki Laur Dziennikarski to nagroda doceniająca osiągnięcia dziennikarzy, którzy łączą pracę w mediach z działalnością akademicką. Otrzymała ją prof. dr hab. Natasza Ziółkowska-Kurczuk i Program “Kwadrans Akademicki”, który współtworzył Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie.

Laureaci Gali Akademickiego Lauru Dziennikarskiego„Kwadrans Akademicki” to cotygodniowy program realizowany przez studentów i uczelnie w Lublinie, przedstawiający ich działalność akademicką, tworzony we współpracy z telewizją TVP3 Lublin.
Laureaci nagrody AKLAUDProgram W Uniwersytecie Przyrodniczym materiały filmowe do programu “Kwadrans Akademicki” realizują: mgr Ilona Stańczak, mgr Bartłomiej Dąbrowski oraz mgr inż. Maciej Niedziółka z Działu Rekrutacji i Promocji. W programie wystąpili w roli redaktorów: mgr Oliwia Gut, Weronika Huszcz, Karolina Romańczuk, Aleksandra Sawicka, Kamila Stokłosińska, Kostiantyn Vasiukov.

Zdjęcia: mgr Oliwia Gut & mgr inż. Maciej Niedziółka / DRiP

Informacje w mediach:

lublin.tvp.pl, "Panorama Lubelska" z dn. 24.05.2024 r.
dziennikwschodni.pl z dn. 24.05.2024 r.
lublin24.pl z dn. 24.05.2024 r.
centrum.fm z dn. 24.05.2024 r