24 kwietnia w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Staszowie w ramach „tygodnia profilaktyki” odbyły się prelekcje prowadzone przez studentów Wydziału Nauk o Żywności i Biotechnologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Absolwenci pierwszego stopnia inż. Wiktoria Dąbek oraz inż. Piotr Kwiatkowski poprowadzili interaktywne warsztaty edukacyjne dotyczące Zero waste.

uczniowie w sali podczas wykładuUczniowie pozujący do zdjęcia.Tydzień profilaktyki to już tradycja tej placówki. Szereg podjętych działań mam za zadanie nie tylko uczyć jak dbać o zdrowie i środowisko, ale także jak przeciwdziałać zachowaniom ryzykownym.uczniowiePrzedstawiciele UP w Lublinie opowiadali uczniom o możliwościach jakie stwarza nasza Uczelnia w dalszym rozwoju swojej ścieżki edukacyjnej, podarowali uczniom aktualną ofertę w postaci informatora i zachęcali do zapoznania się z naszą Uczelnią.

Zdjęcia: archiwum Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Staszowie