EKO VEGE FIT ANIMALS – Jak król puszczy znosi upały?

21 sierpnia ukazał się najnowszy odcinek naukowej serii EKO VEGE FIT ANIMALS. Gościem programu był dr hab. Michał Krzysiak, profesor uczelni.

Najnowszy odcinek jest już 22. w historii serii. Do tej pory w programie poruszano wiele tematów, m.in. o wpływie spożycia cukru na zdrowie człowieka, znaczeniu chorób cywilizacyjnych czy o tym, jak dbać o zdrowie pupili domowych.

W odcinku „Jak król puszczy znosi upały?” dr hab. Michał Krzysiak, profesor uczelni (Katedra Parazytologii i Chorób Ryb) opowiada o majestatycznych żubrach i ich sposobach w radzeniu sobie z trudami letnich, upalnych dni. Najnowszy epizod jest idealnym źródłem informacji dla miłośników dzikich zwierząt i natury.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia!

Odtwórz wideo

Już wkrótce kolejne odcinki z serii na lato! Śledźcie naszą stronę i media społecznościowe!