Aplikacja mobilna EBSCO

Baza EBSCO pozwala studentom i pracownikom Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na korzystanie z tysięcy czasopism, e-booków i artykułów naukowych dzięki dostępowi wykupionemu przez Uczelnię.

Teraz ukazała się także aplikacja mobilna EBSCO. Jest ona dostępna do pobrania z App Store (iOS) oraz Google Play (Android). Aplikacja umożliwia jeszcze wygodniejsze korzystanie z zasobów.

Do aplikacji można zalogować się na dwa sposoby:

1. Należy połączyć się z siecią uczelni (np. przez Wi-Fi) oraz w aplikacji wybrać instytucję Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie.
  2. Jeśli nie korzystamy z sieci uczelni, należy wybrać właściwą instytucję a następnie zalogować się tymi samymi danymi, którymi logujemy się do katalogu bibliotecznego BGUP w Lublinie.

Zachęcamy do sprawdzenia tej platformy. Jest to szansa na skorzystanie z wielu unikatowych materiałów naukowych, które mogą wesprzeć pracę naszych badaczy oraz studentów.