Szkolenie z Praw i Obowiązków Studenta dla studentów I roku

12 października 2016 r. w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie odbyło się Szkolenie z Praw i Obowiązków Studenta dla studentów pierwszego roku.

W trakcie szkolenia omawiane były  zagadnienia, które każdy student powinien znać, aby sprawnie poruszać się w rzeczywistości akademickiej. Wyjaśniono podstawowe pojęcia związane z tokiem studiów, stypendiami, możliwościami dalszego rozwoju swoich zainteresowań.

Gościem specjalnym tegorocznego szkolenia był Przewodniczący Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polski, Ariel Wojciechowski. Dodatkowo szkolenie prowadzili Damian Kapusta oraz Michał Dzieciuch z Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego UP w Lublinie. Dziękujemy serdecznie wszystkim studentom za tak liczne przybycie i życzymy samych sukcesów podczas studiów.

[fot., tekst: RUSS]