Zapraszamy na Dzień Kariery 2016

DZIEŃ KARIERY 2016

„PREDYSPOZYCJE + KWALIFIKACJE = SUKCES W KARIERZE”

Zapraszamy na Dzień Kariery 2016

Już 26 października 2016 roku w godzinach 9.30-14.00 w budynku Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego AGRO II w Lublinie, ul. Akademicka 15 odbędzie się

Dzień Kariery 2016

organizowany przez

Miejski Urząd Pracy w Lublinie i Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

Naszym głównym celem jest aktywizacja i motywacja do rozwoju studentów i absolwentów wyższych uczelni. Wskazanie możliwości podnoszenia kwalifikacji pod kątem posiadanych predyspozycji i ich znaczenia w osiąganiu sukcesu w karierze zawodowej. Jest to również okazja do zapoznania się i porównania ofert stażu, szkolenia i zatrudnienia u wielu pracodawców i innych instytucji rynku pracy.

Studenci i absolwenci! Podczas Dnia Targowego możecie również uczestniczyć w warsztatach tematycznych prowadzonych przez specjalistów z doradztwa zawodowego i przedstawicieli pracodawców. Serdecznie zachęcamy – jest to okazja do zdobycia Certyfikatu uczestnictwa w spotkaniu.

Jednocześnie zapraszamy do  Strefy Chillout, gdzie będzie można w miłej atmosferze przeanalizować wszystkie oferty. To Twoja  szansa na udany start kariery zawodowej!

www.biurokarier.up.lublin.pl