Audyt PCA potwierdza kompetencje Centralnego Laboratorium Agroekologicznego

W dniach 9-10 czerwca 2016 roku w Centralnym Laboratorium Agroekologicznym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbyła się coroczna ocena Polskiego Centrum Akredytacji.

Miło nam poinformować, że audytorzy po raz kolejny potwierdzili kompetencje naszego Laboratorium w zakresie prowadzonych usług badawczych, nie stwierdzając żadnej niezgodności w obszarze usług świadczonych przez Laboratorium zgodnie z posiadanym certyfikatem akredytacji PCA Nr AB 1375.

Centralne Laboratorium Agroekologiczne - sala analiz

Centralne Laboratorium Agroekologiczne to jedno z najnowocześniej wyposażonych,  kompleksowych laboratoriów uczelnianych w kraju, jednocześnie posiada ponad 40-letnie doświadczenie w świadczeniu usług analitycznych. Szczegółowa oferta w zakresie prowadzonych usług dostępna jest na stronie  www.cla.up.lublin.pl