Nasz naukowiec w Polskiej Komisji Akredytacyjnej

Miło nam poinformować, że 11 stycznia 2016 r. w Warszawie prof. dr hab. Marzena Błażewicz-Woźniak odebrała uroczysty akt powołania na członka Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

Prof. dr hab. Marzena Błażewicz-Woźniak jest prodziekanem Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu, pracownikiem Katedry Uprawy i Nawożenia Roślin Ogrodniczych.

Polska Komisja Akredytacyjna (PKA) zajmuje się jakością kształcenia na polskich uczelniach. W tym celu przeprowadza wizytacje i ocenia pracę konkretnych jednostek oraz zajmuje się również wydawaniem opinii w sprawie m.in. możliwości otworzenia nowego kierunku studiów. Kadencja trwa cztery lata (1 stycznia 2016 r. – 31 grudnia 2019 r.) , a w skład Komisji  wchodzi 90 osób.

Więcej informacji na stronie MNiSW

Gratulujemy!