Nagrody Prezydenta Lublina dla naszych absolwentów

Miło nam poinformować, że absolwentki kierunku architektura krajobrazu (Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu):  Magdalena Ławicka, Magdalena Węgrowska i Agnieszka Szczepańska uzyskały wyróżnienie w konkursie Prezydenta Miasta na najlepszą pracę dyplomową dotyczącą rozwoju gospodarczego miasta.

Wręczenie wyróżnień w VI edycji konkursu odbyło się 15 października br. podczas Gali Przedsiębiorczości.

Tematy nagrodzonych prac:

Magdalena Ławicka: "Tymczasowe przestrzenie publiczne uwzględniające potrzeby lokalnych społeczności" (promotor dr Małgorzata Sosnowska)

Magdalena Węgrowska: "Projekt koncepcyjny zagospodarowania terenu zieleni na os. Lipińskiego w Lublinie" (promotor dr Magdalena Patro)

Agnieszka Szczepańska: "Projekt koncepcyjny ogrodu dźwięku na terenie specjalnego ośrodka szkolno-wychowawczego na ul. Hierszfelda w Lublinie" (promotor dr Magdalena Patro)

Serdecznie gratulujemy!