Informacja na temat stacjonarnego prowadzenia zajęć dydaktycznych w Szkole Doktorskiej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

Sz. P.
Doktoranci Szkoły Doktorskiej
oraz Pracownicy prowadzący zajęcia dydaktyczne dla Doktorantów Szkoły Doktorskiej

Uprzejmie informuję, że z uwagi na   sytuację epidemiczną w kraju  wszystkie zajęcia dla Doktorantów Szkoły Doktorskiej  do końca grudnia 2020 odbywają się w formie zdalnej.
W przypadku znaczącej poprawy sytuacji epidemicznej zostanie rozważona  realizacja wybranych zajęć dydaktycznych w formie tradycyjnej, w budynkach Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w semestrze zimowym 2020/2021, w okresie 11-29.01.2021 (dotyczy to tylko realizacji zajęć, które wskazane zostaną przez poszczególnych prowadzących). W przypadku braku takiej rekomendacji ze strony osób prowadzących, zajęcia te nadal będą kontynuowane w formie zdalnej.

Prof. dr hab. Katarzyna Ognik
                                                                                                     Dyrektor Szkoły Doktorskiej