OnArchitecture – baza w dostępie testowym

Szanowni Państwo,

informujemy, że od 12.11 2020 roku za pośrednictwem sieci uczelnianej pracownicy, doktoranci i studenci UP w Lublinie otrzymali dostęp do bazy OnArchitecture – zawierającej materiały wideo z zakresu architektury i urbanistyki.

Dostęp testowy będzie trwał do 31 stycznia 2021 r.

OnArchitecture to unikalna kolekcja oryginalnych filmów wideo stworzonych, aby wspierać edukację na studiach architektonicznych, projektowych oraz pokrewnych związanych ze wzornictwem, urbanistyką i szeroko pojętą sztuką. OnArchitecture przedstawia elementy architektury oraz wywiady z wpływowymi architektami z całego świata, którzy opowiadają o swojej pracy, procesie tworzenia projektu oraz roli ich pracy we współczesnym społeczeństwie.

Zasoby wizualne OnArchitecture są wzbogacone o istotne informacje (specyfikacja techniczna itd.) na temat przedstawianych budynków i instalacji.

Kolekcja dodatkowo zawiera aktualne dane biograficzne architektów i projektantów, których prace są przedstawiane.

Zapraszamy do korzystania!