Osoba z grona pracowników UP do zatrudnienia na stanowisku administracyjnym

Szkoła Doktorska Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
poszukuje z grona pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
osoby do zatrudnienia  na stanowisku administracyjnym

Wymagania niezbędne:

• wykształcenie wyższe
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy administracyjnej
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ( Word, Excel, PowerPoint)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • podstawowa znajomość przepisów w zakresie stosowania prawa i procedur dotyczących funkcjonowania Uczelni (w szczególności kształcenia doktorantów), ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce
  • umiejętności organizacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji

Wymagania dodatkowe:

• preferowane wykształcenie  prawnicze lub administracyjne
  • komunikatywność, sumienność, odpowiedzialność  za wykonywaną pracę i jej wyniki, rzetelność i dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność, w tym umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

Główne obowiązki:

• obsługa administracyjna Szkoły Doktorskiej  w tym  prowadzenie strony internetowej Szkoły Doktorskiej,
  • obsługa programu Bazus oraz Internetowej Rekrutacji Kandydatów, obsługa POLON
  • przygotowanie projektów pism, formularzy oraz wewnętrznych aktów prawnych dotyczących organizacji kształcenia (w tym finansowych), redagowanie korespondencji, decyzji administracyjnych, uzasadnień prawnych
  • koordynacja obiegu dokumentów, zapewnienie efektywnego przepływu informacji
  • prowadzenie pełnej dokumentacji toku kształcenia w programie BAZUS oraz kompletowanie teczek doktoranta, korespondencja z osobami realizującymi kształcenie w Szkole Doktorskiej (prowadzącymi zajęcia oraz doktorantami)
  • obsługa posiedzeń Rady Naukowej Szkoły Doktorskiej oraz Komisji stałych lub  doraźnych ( w tym przygotowywanie protokołów z posiedzeń)
  • współpraca z jednostkami wewnętrznymi w zakresie wykonywanych zadań

Wymagane dokumenty:

• list motywacyjny,
  • szczegółowe CV uwzględniające posiadane wykształcenie i kwalifikacje,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych poświadczone  własnoręcznym podpisem o treści: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez UP w Lublinie do celów rekrutacji  zgodnie z przepisami RODO z dn. 27.04.2016 r. / data i podpis/”.

Osoby zainteresowane proszone są o  przesłanie lub złożenie wymienionych dokumentów do Sekretariatu  Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, ul. Akademicka 13,  20-950 Lublin  p. 462. w kopercie z dopiskiem „Oferta na stanowisko administracyjne w Szkole Doktorskiej”, ewentualnie skan dokumentów na adres na adres do dnia 19 października 2020 r.
W przypadku pytań należy kontaktować się z Panią prof. dr hab. Katarzyną Ognik – Dyrektorem Szkoły Doktorskiej, tel. 81 445-69-31.

[Ogłoszenie do pobrania PDF]