Akademickie Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim

Miło nam poinformować, że w tegorocznych Akademickich Mistrzostwach Polski w kolarstwie górskim, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie będzie reprezentowany przez Zuzannę Wieczorek, studentkę I roku II stopnia  behawiorystyki zwierząt z Wydziału Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki.

Termin zawodów: 29-30 sierpnia 2020 r.
Miejsce zawodów: Orawka u podnóża Babiej Góry.

Zawody rozpoczną się w sobotę jazdą indywidualną na czas, a w niedzielę rozegrany zostanie wyścig główny ze startu wspólnego. Zawodnicy w wyścigu głównym zostaną ustawieni na starcie na podstawie miejsc zajętych podczas jazdy indywidualnej na czas.

Organizatorem Akademickich Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim jest Klub Uczelniany AZS AGH przy współudziale Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Głównym sponsorem Akademickich Mistrzostw Polski jest GRUPA LOTOS. Zawody zostały dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu.

Trzymajmy kciuki za naszą reprezentantkę!

fot. Michał Walusza