Nowe wydawnictwa Kół Naukowych i Doktorantów

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że prace związane z procesem wydawniczym streszczeń w ramach Międzynarodowego Sympozjum Studenckich Kół Naukowych oraz Ogólnopolskiej Konferencji Doktorantów dobiegły końca. Zachęcamy do zapoznania się z opublikowanymi materiałami:

“Przegląd badań prowadzonych w studenckich kołach naukowych” < pobierz >

“Przegląd badań prowadzonych przez doktorantów” < pobierz >

Jednocześnie przypominamy, że w związku z ciągłym zagrożeniem epidemicznym w Polsce, dotyczącym ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-Cov-2, organizatorzy zadecydowali o przeniesieniu wydarzenia na kwiecień 2021 r.

Dokładna data wydarzeń będzie przedstawiona w oddzielnym komunikacie.

Z wyrazami szacunku,

prof. dr hab. Marek Babicz