Informacja dla studentów na temat bieżącej sytuacji

Drodzy Studenci,

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, związanymi z  częściowym przywracaniem działalności uczelni, rozważana jest możliwość powrotu po 25 maja br. do prowadzenia części zajęć laboratoryjnych i klinicznych w formie stacjonarnej.

Nie oznacza to, że wracacie na Uczelnię 25 maja, a komunikat Rektora z 18 maja 2020 r. skierowany jest do nauczycieli akademickich.

Jeżeli w ogóle dojdzie do powrotu na Uczelnię – będziecie o tym na bieżąco i z odpowiednim wyprzedzeniem informowani. Dokładamy wszelkich starań, żeby ewentualny powrót był dla Was bezpieczny i jak najmniej stresujący. Choć mocno nam Was brakuje i z niecierpliwością oczekujemy na Wasz powrót chcemy mieć pewność, że odbędzie się on spokojnie i bezproblemowo.