Dostęp do elektronicznych zasobów

W związku z awarią systemu zapewniającego dostęp do elektronicznych zasobów z sieci spoza Uczelni, udostępniamy alternatywne rozwiązania umożliwiające korzystanie z elektronicznych podręczników Ibuk Libra, zasobów EBSCO (w tym baz CAB Abstracts, Food Science, Sport Discuss, Environment Complete) oraz Multiwyszukiwarki.

Dostęp przewidziany jest dla pracowników, doktorantów i studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Aby uzyskać wymagane dane do logowania prosimy o kontakt poprzez adres email: lub

lub poprzez kontakt telefoniczny:

81 445-62-27,

81 445 62-28,

81 445-62-25

od pon-pt. w godz. 8.00-15.00

Szczegółowe informacje znajdują się w aktualnościach na stronie www.bg.up.lublin.pl

Przepraszamy za zaistniałe utrudnienia w dostępie do zasobów elektronicznych. Trwają prace nad ich rozwiązaniem.