Szkolenie online – baza CAB Abstract na platformie EBSCOhost

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie online na platformie WebEx poświęcone korzystaniu z bazy CAB Abstracts na platformie EBSCOhost, które odbędzie się 7 kwietnia 2020 r.
Podczas około 45 minutowego spotkania zaprezentowane zostaną przykłady wyszukiwania z wykorzystaniem ekranu podstawowego i zaawansowanego wraz z przydatnymi funkcjonalnościami dostępnymi na platformie.

Baza CAB Abstracts obejmuje swoją tematyką nauki rolnicze, ogrodnicze, biologiczne, etc.
Osoby korzystajace z jej zasobów w przeszłości zachecamy do udziału w sesji szkoleniowej ze wzgledu na zmianę platformy przez którą obecnie jest dostępna. A osoby, które jeszcze nie miały okazji wykorzystać jej w swojej pracy – do zapoznania się z jej możliwościami.

Data : 07.04.2020 r.
Godzina : 13:00

Rejestracja[link]

Instrukcja logowania i podłączania audio[link]

Po dokonaniu rejestracji otrzymają Państwo maila z potwierdzeniem rejestracji i linkiem do sesji.
Logowanie można rozpocząć na 10 minut przez godziną 13.

Zapraszamy.