Komunikat dotyczący zmiany systemu pracy Biblioteki Głównej

Ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa Biblioteka Główna UP zostaje od 12 marca 2020 r. do odwołania zamknięta dla Czytelników.

W związku z powyższym informujemy, że wyjątkowo istnieje możliwość prolongaty przetrzymanych książek poprzez wysłanie maila na adres lub drogą telefoniczną. W tym celu prosimy kontaktować się z Wypożyczalnią 81-445-62-25.

Ponadto przypominamy, że Studenci i Pracownicy Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie mają zdalny dostęp do kolekcji książek i czasopism elektronicznych będących w subskrypcji UP, dostępnych ze strony Biblioteki Głównej w zakładce „Zasoby” (https://bg.up.lublin.pl/4692), po zalogowaniu się za pomocą numeru karty bibliotecznej i hasła.

W przypadku problemów z dostępem do zasobów elektronicznych, prosimy o sprawdzenie czy konto biblioteczne jest aktywne poprzez kontakt z Wypożyczalną 81 445-62-25 lub zgłoszenie problemu na adres:

Odwołujemy  wszystkie zaplanowane spotkania i szkolenia.

W związku z zamknięciem Biblioteki dla użytkowników informujemy, że wszelkie zapytania i zgłoszenia dotyczące dorobku publikacyjnego można kierować drogą elektroniczną do osób odpowiedzialnych za poszczególne Wydziały lub do Koordynatora Oddziału Informacji Naukowej:

Wydział Agrobioinżynierii: mgr Anna Starek
Wydział Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki: dr Małgorzata Gorczyńska:
Wydział Biologii Środowiskowej: mgr Justyna Wojdyła:
Wydział Inżynierii Produkcji: mgr inż. Dagmara Mischlich
Wydział Medycyny Weterynaryjnej: mgr inż. Anna Gawryluk: ?
Wydział Nauk o Żywności i Biotechnologii: mgr Monika Szarama:
Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu: mgr Justyna Wojdyła:

W sytuacjach pilnych i problematycznych prosimy o kontakt z Koordynatorem Oddziału Informacji Naukowej:
mgr Anną Starek (mobile: 608099525).

Przypominamy też o funkcji "Chat" towarzyszącej oprogramowaniu poczty elektronicznej, z którego korzysta uczelnia.

Wszystkie informacje odnośnie funkcjonowania Biblioteki Głównej będą zamieszczane na naszej stronie na bieżąco.

W sprawach trudnych i pilnych prosimy o kontakt z Dyrekcją Biblioteki Głównej UP w Lublinie:
dr Paulina Studzińska-Jaksim, , mobile (609 476 496)