Delegacja UP w Lublinie na Podkarpackich Targach Edukacyjnych w Rzeszowie

W dniach 25-26 lutego 2020 r. przedstawiciele Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie wzięli udział w Podkarpackich Targach Edukacyjnych, które odbywały się w Rzeszowie.

[ GALERIA ZDJĘĆ ]

Podkarpackie Targi Edukacyjne są ważnym wydarzeniem, w trakcie którego uczniowie klas szkół ponadpodstawowych z terenu Podkarpacia mają szansę zapoznać się z ofertą edukacyjną prezentowaną przez szerokie grono wystawców.

Ofertę edukacyjną Uniwersytetu uczestnikom Targów przedstawiali mgr inż. Damian Kapusta oraz dr inż. Paweł Michalski z Działu Komunikacji i Wymiany Akademickiej.

W ciągu dwóch intensywnych dni targów na stoisku naszej Uczelni była prezentowana najnowsza oferta edukacyjna Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Wszyscy uczestnicy odwiedzający stoisko informacyjne otrzymali materiały na temat studiowania, ofertę edukacyjną UP w Lublinie, a także gadżety promocyjne.

Fot. Paweł Michalski / DKiWA