Student Piotr Jędrzejewski laureatem konkursu stypendialnego MSD Animal Health & FVE

Miło nam poinformować, że student Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Piotr Jędrzejewski został laureatem konkursu stypendialnego MSD Animal Health & FVE.

MSD Animal Health i Federation of Veterinarians of Europe, którego Vice-Prezydentem jest profesor Stanisław Winiarczyk, ufundowało 36 stypendiów dla wyróżniających się studentów weterynarii pochodzących z obszaru Unii Europejskiej. Jednym ze 161 studentów ubiegających się o środki finansowe na prowadzenie badań naukowych, któremu przyznano stypendium w wysokości 5000 dolarów, jest Piotr Jędrzejewski — student Wydziału Medycyny Weterynaryjnej naszego Uniwersytetu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Pełna lista laureatów dostępna na stronie MSD Animal Health & FVE.

Fot. Maciej Niedziółka / DKiWA