Bal karnawałowy – aukcja prac studentów UP na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia

Miło nam poinformować, że podczas balu karnawałowego 15 lutego 2020 r. odbędzie się aukcja prac studentów z Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu. Środki zgromadzone podczas licytacji zostaną przekazane jako wsparcie działalności Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.

Na aukcji wystawione zostaną prace studenckie – obrazy oraz mozaiki – wykonane pod kierunkiem dr sztuki Pauliny Hortyńskiej.

Oto licytowane prace malarskie:

• Vitalij Kucharewicz pt. „Mroźne góry”, płótno o wymiarach 60×70 cm

• Angelika Kędzierawska pt. „Plaża”, płótno o wymiarach 60×70 cm

• Marlena Walenciuk „Mieszkam w górach”, płótno o wymiarach 50x70cm

• Autor Anonimowy pt. „W Toruniu”, płótno o wymiarach 60×80 cm

Autorami licytowanych mozaik są:

• Dominika Peroń

• Agnieszka Jakubiec

• Kamila Filipek

• Ewelina Mitura

• Olga Lepieszko

• Iwona Grab

• Marek Stefaniuk

• Rafał Czarnocki

Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia funkcjonuje od 1997 roku. Zostało powołane, aby objąć domową opieką dzieci i młodzież z chorobami nowotworowymi oraz innymi nieuleczalnymi i postępującymi schorzeniami.