Akademia Lokalnego Animatora zaprasza na Wydarzenie “Odmuzyczmy się od sesji”

Uczestnicy VI edycji ALA organizują inicjatywę lokalną!

Uczestnicy VI edycji Akademii Lokalnego Animatora przy wsparciu Fundacji Sempre a Frente
organizują inicjatywę lokalną  ,,Odmuzyczmy się od sesji’’.
Wydarzenie odbędzie się 1 lutego 2020 r.  w ,,Cytadeli Syriusza”, przy ulicy Lwowskiej 12
w godzinach od 16.00 do 19.00 i skierowane będzie do studentów lubelskich uczelni.

• Wykorzystamy bogate doświadczenie dzięki działaniom realizowanym przez Fundację Sempre a Frente oraz współpracę z różnymi podmiotami oraz organizacjami związanymi z kreatywnym rozwojem miasta.
  • Inicjatywa pozwoli nie tylko kreatywnie spędzić czas, ale także odpocząć przed nadchodzącą sesją oraz zintegrować się z innymi studentami.

Zapraszamy studentów, którzy chcieliby:

podzielić się swoimi umiejętnościami grania na instrumentach muzycznych;

pośpiewać piosenki  podczas muzycznej podróży po różnych zakątkach świata;
kreatywnie odpocząć przed sesją;

wziąć udział w ciekawych konkursach;

zobaczyć niespodziankę przygotowaną przez organizatorów.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na stronę wydarzenia na Facebooku link

Wydarzenie ma charakter otwarty.       Wstęp bezpłatny!        Więcej informacji już wkrótce!