Bal karnawałowy – zaproszenie

Szanowni Państwo,
Drodzy Pracownicy, Studenci i Przyjaciele Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie,

Miło nam poinformować, że 15 lutego 2020 r. od godz. 20.00 we foyer Centrum Kongresowego i Agro II, ul. Akademicka 15 odbędzie się Bal Karnawałowy.

Bal karnawałowy, stanowiący współną zabawę środowiska akademickiego, jest tradycją naszego Uniwersytetu. Organizatorem balu jest JM Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, prof. dr hab. Zygmunt Litwińczuk, Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz Koło Łowieckie "Żak" działające przy Uczelni.

Na balu karnawałowym nie zabraknie wspaniałej muzyki, doskonałych potraw z dziczyzny, serwowane będą potrawy kuchni regionalnej przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich "Na Roztoczu", a także potrawy stołu rybnego.

Podczas balu przeprowadzona będzie aukcja prac studentów Wydziały Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.

Zapisy przyjmowane są wyłącznie poprzez [ formularz zgłoszeniowy ].

Po wypełnieniu formularza prosimy o dokonanie wpłaty pełnej kwoty do 7 lutego 2020 r. w wysokości 150 zł

Tylko opłata pełnej kwoty jest jednoznaczna z opłaceniem miejsca na balu.
W ciągu 48 godzin dostaną Państwo potwierdzenie zaksięgowanej kwoty.

Wpłaty prosimy dokonać na konto:
Stowarzyszenie Przyjaciół i Absolwentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
ul. Akademicka 13
Bank BPS 95 1930 1709 2001 0020 6037 0001
Tytuł:  Imię i Nazwisko bal karnawałowy o charakterze kulturalno-oświatowym
Koszt: 150 zł* od osoby

Aby uzyskać zwrot dofinansowania z Funduszu Świadczeń Socjalnych prosimy o dokonywanie wpłat w wysokości 150 zł od osoby na pojedynczych przelewach, dla każdej osoby oddzielnie.

*Pracownicy oraz pracownicy emerytowani Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie otrzymają dofinansowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Warunkiem otrzymania dofinansowania jest złożenie wniosku (zał. 6 dostępny na tej stronie). Odpłatność dla pracowników uzależniona jest od przychodu na członka rodziny pracownika i wynosi:

Wysokość dofinansowania:

Przychód do   2000 zł                        – 75 zł
Przychód 2001 – 2700 zł                     – 70 zł
Przychód  2701 –  3500 zł                   – 65 zł
Przychód pow. 3500 zł                       – 60 zł

Usadowienie i stoły!

Jeżeli mają Państwo grupę osób, z którymi chcielibyście siedzieć, prosimy o przesłanie maila z taką listą. W przypadku niedosłania listy osoby będą usadawiane przez nas.

W razie pytań prosimy o kontakt bezpośredni:
Mgr inż. Damian Kapusta
Tel. kontaktowy: 663-941-696

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy karnawałowej!