Dni Kariery Zawodowej w Puławach

5 grudnia 2019 r. w Puławach odbyły się Dni Kariery Zawodowej organizowane przez Zespół Szkół Technicznych, w których udział wzięli przedstawiciele Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Celem przedsięwzięcia jest zaprezentowanie uczniom i ich rodzicom ofert uczelni szkół wyższych, instytucji rynku pracy, pracodawców, fundacji czy banków.
Wydarzenie objęte było objęte patronatem honorowym Lubelskiego Kuratora Oświaty, Starosty Puławskiego, Prezydenta Miasta Puławy, Powiatowego Urzędu Pracy w Puławach oraz Komendanta Lubelskiej Wojewódzkiej Komendy OHP.

Młodzież miała okazję porozmawiać ze studentami i pracownikami firm, przejrzeć ulotki i poznać przygotowane dla nich oferty. Ofertę edukacyjną Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie przedstawiali uczestnikom Dni Kariery Zawodowej Ambasadorki UP: Marlena Walenciuk i Agata Satowska oraz Paweł Michalski z Działu Komunikacji i Wymiany Akademickiej.

Dziennik Wschodni, 5 grudnia 2019

Fot. Paweł Michalski / DKiWA