Podkarpackie Spotkania Edukacyjne

W dniach 26–29 listopada 2019 r. reprezentanci Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie uczestniczyli w Podkarpackich Spotkaniach Edukacyjnych 2019.

W ciągu czterech dni targów, które odbywały się w Mielcu, Dębicy, Przemyślu i Jarosławiu została zaprezentowana oferta edukacyjna Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Wszyscy uczestnicy odwiedzający stoisko Uniwersytetu otrzymali ofertę edukacyjną, a także gadżety promocyjne uczelni. Zaprezentowane zostały walory Lublina oraz korzyści płynące ze studiowania w naszej uczelni, udzielano informacji na temat możliwości stypendialnych, programu Erasmus+  czy organizacji studenckich.

Uczelnię reprezentowali Paweł Michalski i Damian Kapusta z Działu Komunikacji i Wymiany Akademickiej.

[ GALERIA ZDJĘĆ ]

Fot. Paweł Michalski / DKiWA