Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie z tytułem Pracodawcy Roku

22 listopada podczas uroczystej gali, która odbyła się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie został uhonorowany tytułem Pracodawcy Roku 2018 .

Konkurs „Pracodawca Roku" to inicjatywa, której podstawowym celem jest uhonorowanie i promowanie godnych do naśladowania pracodawców, którzy wyróżniają się polityką personalną otwartą na wsparcie osób bezrobotnych i poszukujących pracy, tworzeniem nowych miejsc pracy, promowaniem idei współpracy i partnerstwa.

Nagrodę Pracodawca Roku 2018 w kategorii "Średnia – Duża Firma" w imieniu Uniwersytetu odebrał prof. dr hab. Zbigniew Grądzki, Prorektor ds. nauki, wdrożeń i współpracy międzynarodowej, a wręczyła ją dyrektor Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie.

relacja i zdjęcia w Kurierze Lubelskim, 22 listopada 2019 r.