Uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom studiów Wydziału Agrobioinżynierii

16 listopada 2019 r. w Auli Agro I Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom studiów Wydziału Agrobioinżynierii.

Uroczystości przewodniczył dziekan Wydziału Agrobioinżynierii prof. dr hab. Krzysztof Kowalczyk i prodziekani:  prof. dr hab. Barbara Kołodziej, prof. dr hab. Cezary Kwiatkowski.

[ GALERIA ZDJĘĆ ]

W trakcie uroczystości przyznane zostały Honorowe Odznaki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Odznaczeni zostali:
inż.  Joanna Piskorska, mgr inż. Magdalena Cieplak, mgr inż. Kamil Drabik, mgr inż. Weronika Tokajuk, inż. Wójcik Julia, mgr inż. Magdalena Maj, lic. Michał Woźniak, inż. Anna Wiąckiewicz, mgr inż. Sebastian Kuśmierz, mgr inż. Klaudia Oszust, mgr inż. Izabela Lasocińska, mgr inż. Ilona Lasocińska, mgr inż. Katarzyna Połeć, inż. Mateusz Jarmuł, inż. Jakub Orłowski, inż. Łukasz Kozian, mgr. inż. Wojciech Arkadiusz Blicharski, mgr inż. Katarzyna Jadwiga Blicharska, mgr inż. Jacek Wójcik, mgr. inż. Karolina Filipek , mgr. inż. Malwina Piluś, mgr Anna Boruch, mgr Maciej Jastrzębski, mgr Anna Lipska-Nowosadzka, mgr Joanna Katarzyna Poznańska, mgr Ilona Tarnowska.

Nagrody książkowe, ufundowane przez Prorektor ds. Studenckich i Dydaktyki prof. dr hab. Halinę Buczkowską, za wyniki w nauce otrzymali:
mgr inż. Magdalena Cieplak, inż. Julia Wójcik, inż. Mateusz Jarmuł, mgr inż. Katarzyna Jadwiga Blicharska oraz mgr inż. Karolina Filipek.

Dyplomy Wyróżniającego się Absolwenta Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie otrzymali:
inż.  Joanna Piskorska, inż. Julia Wójcik, lic. Michał Woźniak, inż. Anna Wiąckiewicz, inż. Mateusz Jarmuł, inż. Łukasz Kozian, mgr inż. Magdalena Cieplak, mgr inż. Kamil Drabik, mgr inż. Weronika Tokajuk, mgr inż. Magdalena Maj, mgr inż. Sebastian Piotr Kuśmierz, mgr inż. Izabela Lasocińska, mgr inż. Ilona Lasocińska, mgr inż. Klaudia Oszust, mgr inż.  Katarzyna Połeć, mgr inż. Katarzyna Jadwiga Blicharska, mgr inż. Wojciech Arkadiusz Blicharski, mgr inż. Jacek Wójcik, mgr inż. Karolina Filipek, mgr inż. Malwina Piluś, mgr Anna Boruch, mgr Maciej Jastrzębski, mgr Anna Lipska-Nowosadzka, mgr Joanna Katarzyna Poznańska, mgr Wioletta Szlachcic, mgr Ilona Tarnowska

Za działalność w studenckich kołach naukowych wyróżnienia otrzymali:

" Mikrobios"- Studenckie Koło Naukowe Mikrobiologów dla studentów kierunku Bioinżynieria

• mgr inż. Magdalena Cieplak
  • mgr inż. Lilia Maj
  • mgr inż. Agata Filiks

Opiekun koła: dr hab. Justyna Bohacz

Studenckie Koło Naukowe Biologów i Hodowców Zwierząt:

• mgr inż. Patrycja Chabroszewska
  • mgr inż. Kamil Cezary Drabik
  • mgr inż. Angelika Gryta
  • mgr inż. Izabella Elwira Kwietniewska
  • mgr inż. Paula Oszajca
  • mgr inż. Patrycja Skowronek

Opiekun koła: dr hab. Witold Chabuz, profesor uczelni

Koło Naukowe Leśników:

• Mateusz Jarmuł
  • Joanna Grzesiewicz
  • Adrian Wrzos

Opiekun koła: dr hab. Danuta Urban, profesor uczelni

Wyróżnione zostały prace dyplomowe następujących studentów:

• kierunek Bioinżynieria: Agnieszka Bucoń, Magda Marciniewicz, Paulina Wnuczek, Joanna Piskorska, Agata Miśta, Patrycja Skowronek, Kamil Drabik
  • kierunek Gospodarka przestrzenna: Julia Wójcik, Martyna Gołębiowska, Karolina Hai
  • kierunek Inżynieria Środowiska: Katarzyna Połeć, Ilona Lasocińska, Sebastian Kuśmierz, Klaudia Oszust
  • kierunek Leśnictwo: Mateusz Jarmuł, Ilona Piskorska, Rafał Konieczny
  • kierunek Rolnictwo: Paweł Wardach, Aleksandra Pękala
  • kierunek Towaroznawstwo: Tomasz Jaroszuk

Wydział Agrobioinżynierii w roku akademickim 2019/2020 na studiach niestacjonarnych I stopnia oraz stacjonarnych II stopnia ukończyło 517 osób.

Na zakończenie spotkania rozbrzmiało uroczyste „Gaudeamus igitur”.

Fot. Maciej Niedziółka / DKiWA

relacja na portalu lubelski.pl, 16.11.2019 r.