Bezpłatne certyfikowane szkolenia i warsztaty oraz indywidualne poradnictwo zawodowe w roku akademickim 2019/2020

Uwaga studenci Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie!
(dotyczy studentów ostatnich 4 semestrów I lub II stopnia)

Zapraszamy na bezpłatne certyfikowane szkolenia i warsztaty w roku akademickim 2019/2020 oraz indywidualne poradnictwo zawodowe.
Wciąż jeszcze można skorzystać z warsztatów i szkoleń:

1. Metodyka, wyszukiwanie i prezentowanie informacji naukowej (6 godz.);
  2. Warsztaty interpersonalne (12 godz.);
  3. Warsztaty efektywnej współpracy w zespole (12 godz.);
  4. Warsztaty „Aktywni na rynku pracy” (aktywne poszukiwanie ofert pracy, innowacyjne metody tworzenia CV i listów motywacyjnych, symulacja rozmowy rekrutacyjnej (3 moduły po 6 godz.);
  5. Zajęcia praktyczne w zakresie budowania wizerunku i autoprezentacji w języku angielskim (6 godz.).

Uczestnicy szkoleń i warsztatów prowadzonych przez doświadczonych trenerów specjalistów coachingu mają zapewniony catering w trakcie szkolenia i certyfikat po jego zakończeniu!

Zdobywaj nowe doświadczenia!

Zapisy trwają! Wejdź do zakładki "Rekrutacja", pobierz dokumenty aplikacyjne, wypełnij i złóż w p. 115B ul. Głęboka 31

Przygotowujesz się do poszukiwania pracy lub jesteś w trakcie poszukiwania pracy?

Skontaktuj się z naszym doradcą zawodowym tel. 81 4456719, e-mail: i umów się na poradę indywidualną.