Web of Science Group – szkolenia internetowe

Web of Science Group przedstawia serię prezentacji internetowych Research. Smarter. oraz cykl szkoleń internetowych Akademia Web of Science i InCites.

Znajdź swój profil autora Author Record – teraz dostępne w Web of Science

20 listopada 2019, godz. 9:00-9:45

Profile autorów można teraz wyszukiwać w Web of Science. Dowiedz się, jak uzyskać i zarządzać swoim profilem, aby:

•    przejąć odpowiedzialność za swoją historię publikacji w Web of Science.

•    zwiększyć swoją widoczność,

•    upewnić się, że nie jesteś mylony z innymi badaczami o tym samym nazwisku,

•    wyświetlić ujednolicone metryki wydajności.

Czasopisma w ekosystemie Web of Science

19 listopada 2019, godz. 11:00-11:45
Chcesz znaleźć odpowiednie czasopismo dla Twoich potrzeb? Weź udział w sesji i zapoznaj się z:

•    nową odsłoną listy czasopism Master Journal List (beta), w Polsce popularnie nazywaną Listą Filadelfijską

•    propozycjami czasopism, do których możesz zgłosić swoje badania do publikacji – Manuscript Matcher

•    profilem czasopism w Journal Citation Reports.

ZAREJESTRUJ SIĘ!

Otwarty dostęp (Open Access) z narzędziami Web of Science: wszystko, co musisz wiedzieć

20 listopada 2019, godz. 11:00-11:45
Weź udział w sesji i dowiedz się, jak:

•    łatwo znaleźć treści Open Access w Web of Science i rozróżnić różne wersje OA;

•    uzyskać dostęp do pełnych tekstów pdf publikacji Open Access za pomocą jednego kliknięcia (Kopernio)

•    przeanalizować wpływ badań Open Access wykorzystując narzędzia Web of Science i InCites Benchmarking & Analytics.

EndNote online I – tworzenie i zarządzanie biblioteką rekordów

Wprowadzasz cytacje i bibliografię do pisanych tekstów ręcznie? Stwórz zestaw rekordów, by cytować automatycznie i zaoszczędzić czas!

18 listopada 2019, godz. 13:00-14:00 –  ZAREJESTRUJ SIĘ!

22 listopada 2019, godz. 10:00-11:00 – ZAREJESTRUJ SIĘ!

EndNote online II – wykorzystanie w pisaniu publikacji naukowych

Wprowadzaj automatycznie cytowania i bibliografie w czasie pisania publikacji, dziel się swoimi rekordami bibliograficznymi i znajdź czasopismo do publikacji swoich badań.

19 listopada 2019, godz. 9:00-10:00  – ZAREJESTRUJ SIĘ!

22 listopada 2019, godz. 13:00-14:00 – ZAREJESTRUJ SIĘ!

Rozszerzona selekcja czasopism do Web of Science Core Collection

Zobacz, jak zidentyfikować wiodące tytuły i porównać swoje czasopisma z konkurencyjnymi tytułami.

18 listopada 2019, godz. 10:00-11:00 – ZAREJESTRUJ SIĘ!

21 listopada 2019, godz. 11:00-12:00 – ZAREJESTRUJ SIĘ!

InCites B&A dla instytucji – ewaluacja współpracy krajowej i międzynarodowej między instytucjami

Dzięki współpracy z jakimi instytucjami Twoja instytucja zwiększa wpływ swoich badań i swoje znaczenie na arenie międzynarodowej lub krajowej?

19 listopada 2019, godz. 13:00-14:00 – ZAREJESTRUJ SIĘ!

21 listopada 2019, godz. 9:00-10:00 – ZAREJESTRUJ SIĘ!