Dzień Kariery w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie

24 października 2019 r. przedstawiciele Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie wzięli udział w Dniu Kariery zorganizowanym w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie.

Cykliczna impreza, w tym roku organizowana po raz 10, skierowana jest do klas maturalnych XXIV Liceum Ogólnokształcącego i Techniku Gastronomiczno-Hotelarskiego.
Dzięki tej inicjatywie młodzież ma okazję zapoznać się z ofertami uniwersytetów, a także wysłuchać rad przedstawicieli instytucji, które są powiązane z rynkiem pracy.

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie reprezentowany był przez Pawła Michalskiego z Działu Komunikacji i Wymiany Akademickiej oraz studentki będące Ambasadorkami uczelni: Marlena Walenciuk oraz Alevtyna Kovtun.

Fot. Paweł Michalski / DKiWA