Spotkanie informacyjne dla wnioskodawców w zakresie oferty konkursowej NCN oraz oferty programowej NAWA

Szanowni Państwo,

Centrum Nauki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, NCN oraz NAWA serdecznie zapraszają na  spotkanie  informacyjne  w dniu 17.10.2019 r. dotyczące  ogłoszonych przez Narodowe Centrum Nauki konkursów oraz oferty programowej Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej.

Spotkanie ze strony NCN poprowadzi Pani dr Małgorzata Hasiec – Koordynator Dyscyplin Nauki o Życiu, natomiast ze strony NAWA Pan Piotr Kępski – Starszy Specjalista, Pion Programów dla Instytucji oraz Pani Magdalena Kowalczyk – Główny Specjalista, Pion Programów dla Naukowców.

Zachęcamy do zapoznania się z programem spotkania (Program spotkania).

Formularz zgłoszeniowy (Formularz zgłoszeniowy).

Rejestracja na spotkanie trwa do 11.10.2019 r. poprzez przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: . Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu zostanie przesłane do Państwa drogą mailową.

Osobą  do  kontaktu  w  sprawach  organizacyjnych  w  Centrum Nauki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, jest  p. Katarzyna Ruczkowska, tel. 81-445-66-78, e-mail: .

Serdecznie zapraszamy!

Centrum Nauki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie