Studenci dietetyki – laureatami NUTRIADY – TVP3

Studenci z Koła Naukowego Dietetyków zostali Laureatami IV Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Dietetycznej NUTRIADA, który odbył się 22-23 marca 2019 roku w Krakowie na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Celem konkursu jest promocja kierunku dietetyka i wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami z całego kraju.

Dr Małgorzata Kostecka – opiekun Koła – podkreśla, że nie jest to pierwsze zwycięstwo młodych ludzi, którzy stawiają wysoko poprzeczkę i w pierwszej edycji Turnieju zdobyli od razu trzecią lokatę. Koło Naukowe prowadzi szeroko zakrojoną działalność prozdrowotną w szkołach i innych placówkach wychowawczych oraz dla wszystkich zainteresowanych zdrowym trybem życia.

Relacja w material filmowym TVP3 Program Login: Nauka (czas od 00:00:52)

Serdecznie gratulujemy!

materiały zdjęciowe TVP3 LUBLIN, od lewej: Kinga Głaszewska, Paula Ćwiek, Adam Grdeń