“Nowy Tygodnik w Lublinie” o ofercie edukacyjnej Uczelni

"Uczelnia oferuje praktyki i staże, większość zajęć jest prowadzona w bardzo dobrze wyposażonych laboratoriach. Nauka opiera się na samodzielnej pracy studenta pod okiem naukowca" – informuje na łamach "Nowego Tygodnia w Lublinie" Rzecznik Prasowy Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie mgr Iwona Pachcińska, dodając: Uniwersytet posiada doskonale wyposazone sale ćwiczeniowe, wykładowe oraz nowoczesne, w pełni wyposażone, centrum do uprawiania sportu i rekreacji." W swojej ofercie Uczelnia ma nowe kierunki: mleczarstwo, zarządzanie zasobami ziemi, biobezpieczeństwo i zarządzanie kryzysowe, zielarstwo i fitoprodukty, pielęgnacja zwierząt i animaloterapia, sztuka ogrodowa i aranżacje roslinne, analityka weterynaryjna oraz global manager in agribusiness.

fragment artykułu, całość w "Nowym Tygodniu w Lublinie" z dnia 29.04.2019 r.: